Zubař pro Vaše domácí miláčky?

04.03.15

Existuje několik typů pacientů, zubaři pro domácí zvířata vidět na pravidelném základě. Monkeys, tygři, sloni a další exotická zvířata jsou frequenters do zubní ordinace, spolu s koček, psů, králíků a dalších běžnějších domácí zvířata. Obecně platí, že žádné zvíře je příliš malý nebo příliš velký pro zubní specializující veterinář pracovat.

Jedním z nejčastějších úkolů, které tito lékaři udělat, je čištění zubů. Stejně jako lidé, potřebují mít své zuby čistit příležitostně zvířata. I když nevyžadují pravidelné návštěvy jako lidé, zvířata se musí mít své zuby čistit příležitostně. Obecně platí, že po vyčištění, lékař doporučí speciální žvýkat hračky a dárky, aby jejich zuby a dásně zdravé. Preventivní medicína je důležitá v pet a péče o zvířata.

Stejně jako jejich lidské protějšky, mohou psi a kočky trpí plaku vybudovat a dalších společných zubní onemocnění. Jen veterinář spokojeni s stomatologii lze dostat ty zuby zpět k normálu. Pokud máte podezření, že váš pes má potíže jíst, protože plak, zubní kaz a onemocnění dásní, domluvte si schůzku s veterinárním lékařem. Po vyčištění zubů, je pravděpodobné, že váš mazlíček bude kladen na speciální dietu. Starší domácí zvířata, zejména mohou mít problémy se zuby a musí být monitorovány a zároveň umístěn na novou dietu.

Stejně jako lidé, psi a kočky mohou trpět příležitostného rozbité zubu. Tyto zuby se mohou stát zlomený z nehod, jako je srazilo auto. To je často bolestivé pro domácí zvířata a volně žijících zvířat, protože to je pro lidi. Nicméně, domácí zvířata přizpůsobit rozbité zub žvýkáním na druhé straně úst. Majitelé někdy nevšimne toto chování, dokud zlomený zub stává váčky či otok. Pokud váš mazlíček má zlomený zub, nebo máte obavy o jejich žvýkací chování, domluvte si schůzku s veterinárním lékařem dříve, než se problém vymkne z rukou.

Domácí mazlíčci mohou také trpět rakoviny úst, nádory, lézí a dalších velmi závažných onemocnění. Nejlepší způsob, jak zachytit tyto druhy nemocí, než se dále rozvíjet a brát život vašeho domácího mazlíčka je sledovat jejich denní rozvrh. Pokud jsou eatingPsychology články, pití a pravidelně trávící by měly být v pořádku. Jakákoli změna v jejich každodenním chování může znamenat problém.

Zubních lékařů a specialistů pro vaše domácí mazlíčky, může znít jako směšné koncept. Užívání své miláčky k zubaři na pravidelné kontroly na svých zubů a dásní je důležité pro zachování jejich zdraví.

Komentáře 

Doporučené články:

Vyhledávaná témata: